Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Složení: E110, E102, E124, E133, E102, E170

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Složení produktu

E102, E104, E170

Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva bílá
Bílé potravinářské barvivo
Výrobce Edable Art
Kód produktu edable130

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorativní prachová barva Fractal - White Snow (4 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

121 Kč
3025 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling White (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Pearl White (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

158 Kč
4514.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Opal Green

Prachová barva Opal green od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

119 Kč
661.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks